HAKKIMIZDA

İleriEğitim bir çok alanda ücretsiz ve düşük maliyetli kurslar sunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projesi kapsamında oluşturulmuş bir uzaktan eğitim platformudur. İleri Eğitim Teknolojileri Ltd. Şirketi faaliyetlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (DEPARK) bünyesinde sürdürmektedir. Platform üzerinde yayınlanan kurslar, ilerieğitim eğitmenleri tarafından green box (yeşil perde) teknolojisiyle donatılmış bir stüdyo ortamında üretilmektedir.

Bu platform, alanında uzman kişiler aracılığıyla hizmetinize sunulmuştur. Hem uzaktan eğitim kalitesi, hem de yine çoğu akademisyenlerden oluşan alanında uzman eğitimciler tarafından yürütülen kurslar, yerinizden kıpırdamadan pek çok alanda uzmanlaşmanızı, alacağınız sertifika eğitimleriyle özgeçmişinizi zenginleştirerek iş dünyasında önemli fırsatlar yakalamanızı, bir yabancı dil öğrenmenizi, kurslara gitmeden bir sınava verimli bir hazırlık yapmanızı ya da merak ettiğiniz herhangi bir sorunun yanıtını sanal bir kütüphane gibi oluşturulan bu platformda kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Sizlere bu platform aracılığıyla sunulan bu imkanlar, içerisinde bulunduğumuz çağın zaten çok önemli bir gereksinimidir. Eğitimin duvarlarla sınırlı olmadığı ve olmaması gerektiği fikrinden hareketle, bu platform toplumda her koşuldaki her bir bireyin eğitime yaygın olarak erişimini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Yine, eğitimin ve ihtiyacın sınırlarının olmadığı gerçeğinden yola çıkarak, her bir bireyin eğitim ihtiyacına en ucuz ve en kolay yolla cevap verebilmek üzere giderek daha çok gelişecektir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Proje Kodu: BSTB-031622.

SERTİFİKALI KURSLAR

İlerieğitim platformunda ücretsiz ve düşük maliyetli birçok kurs programının yanı sıra sertifikalı kurs programları da bulunmaktadır. Proje uzmanlığı, Hastane yöneticiliği, Prokotol Kuralları, Eğitim Koçluğu ve Fotoğrafçılık gibi bir çok farklı alanda sertifikalı kurslara katılabilirsiniz. Bu kursların sertifikalandırılması projeye paydaş olan ülkemizin seçkin üniversiteleri tarafından yapılmaktadır. Sertifikalı kurs programlarına katılarak elde edeceğiniz sertifikalar hem kariyerinize hem de kişisel gelişiminize büyük katkı sağlayacaktır.

ONLINE CANLI KURSLAR

İleri eğitim platformunun güçlü teknolojik alt yapısı sayesinde katılımcılarına uzaktan canlı dersler verebilmektedir. KPSS, DGS, TUS, DUS, Üniversiteye Hazırlık ve Hakimliğe Geçiş gibi birçok alanda ileri eğitim akademisyenleri ülkemizin dört bir yanında ki kursiyerlere canlı derler vermektedir. Oluşturulan sanal sınıflarda aynı anda bir çok kişi canlı olarak interaktif bir ortamda ders almaktadır.

TESTLER & SINAVLAR

Online kursların yanı sıra ileri eğitim platformu size gelişmiş ölçme değerlendirme teknolojisiyle test ve sınav paketlerine erişim imkanı sunmaktadır. Testler ve sınavlar online olarak çözülebilmekte ve tamamlanması ardından konu bazlı detaylı hata analizi sunulmaktadır. Hatalarınızın yazılı, sesli ve/veya videolu açıklamalarını bulabilir test/sınav çözümlerinden maksimum verimi elde edebilirsiniz.

KİTAPLAR

İleri eğitimin kitaplar bölümü bir online kitapçı olarak hizmet vermektedir. Kurslarını aldığınız, merak ettiğiniz ve/veya üzerinde çalışmak istediğiniz bir çok konuda kaynaklara bu bölümümüzden rahatça ulaşabilirsiniz. Bu kaynaklar arasında indirilebilir e-kitapları da bulabilirsiniz.

KURUMSAL

İleri Eğitim bir çok alanda kurumsal eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerin büyük kısmını sertifikalı mesleki, kariyer ve kişisel gelişim eğitimleri oluşturmaktadır. Kurumsal eğitimlerde örgün ve yerinde eğitim seçenekleri de bulunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN+

SİZ DE KATILIN

İlerieğitimin en güçlü özelliklerinden bir de kurumsal ve/veya birey eğitmenlere kurs verme imkanı tanımasıdır. Sistemimize eğitmen olarak kayıt yaptırıp verdiğiniz kursları ilerieğitim platformunda yayımlayabilirsiniz. Bu kurslar niteliğe ve tercihe bağlı olarak ücretsiz, ücretli veya sertifikalı olarak yayınlanabilir. Katılımcı kurum ve eğitmenlere ücretsiz olarak online ders tasarım, stüdyo ve post-prodüksiyon desteği sağlanmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUK

Sürekli eğitim ve hayat boyu öğrenmeye destek olmak için faaliyetlerini her geçen gün arttıran ileri eğitim platformu bu kapsamda özellikle üniversitelerle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, dernek ve vakıflarla işbirliğine giderek sosyal fayda odaklı eğitim programları organize etmektedir. İşbirliği yapılan kurumlarla birlikte üretilen içerikler platform üzerinde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

SİTE REHBERİ

İleri Eğitim platformunda merak ettikleriniz için site rehberi sayfamızı ziyaret ediniz.

SİTE REHBERİNE GİT

Eğitmenler

İleriEğitim portalı üzerinde yer alan kurslarda ve diğer faaliyetlerde görev alan eğitmenler alanında uzman öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve öğretmenlerden oluşmaktadır.

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
X