Sertifikalı Kurslar


Kişisel Gelişim, Mesleki, Kariyer Eğitimleri

İleri Eğitim platformunda ücretsiz ve düşük maliyetli birçok kurs programının yanı sıra sertifikalı kurs programları da bulunmaktadır. Proje uzmanlığı, Hastane yöneticiliği, Prokotol Kuralları, Eğitim Koçluğu ve Fotoğrafçılık gibi bir çok farklı alanda sertifikalı kurslara katılabilirsiniz. Bu kursların sertifikalandırılması projeye paydaş olan ülkemizin seçkin üniversiteleri tarafından yapılmaktadır. Sertifikalı kurs programlarına katılarak elde edeceğiniz sertifikalar hem kariyerinize hem de kişisel gelişiminize büyük katkı sağlayacaktır.

Sınav Hazırlık Kursları


Başarınızın önündeki engeller kalkıyor

İleri Eğitim Sertifikalı Kursların yanı sarı bir çok alanda sınav hazırlık kursları sunmaktadır. KPSS, ALES gibi yaygın kursların yanı sıra, sermaye piyasaları alanında son derece geniş bir kurs portföyüne sahiptir. Kurslar kayıtlı eğitim paketi olarak sunulmaktadır. Öğrenciler kayıt ardından eğitimlerine istedikleri cihazdan istedikleri zaman ulaşabilmektedir

Ücretsiz Kurslar


Sosyal Sorumluluk/Farkındalık

Sürekli eğitim ve hayat boyu öğrenmeye destek olmak için faaliyetlerini her geçen gün arttıran ileri eğitim platformu bu kapsamda özellikle üniversitelerle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, dernek ve vakıflarla işbirliğine giderek sosyal fayda odaklı eğitim programları organize etmektedir. İşbirliği yapılan kurumlarla birlikte üretilen içerikler platform üzerinde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

Biz Kimiz

İleri Eğitim bir çok alanda ücretsiz ve düşük maliyetli kurslar sunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projesi kapsamında oluşturulmuş bir uzaktan eğitim platformudur. İleri Eğitim Teknolojileri Ltd. Şirketi faaliyetlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (DEPARK) bünyesinde sürdürmektedir. Platform üzerinde yayınlanan kurslar, İleri Eğitim eğitmenleri tarafından Green Box (Yeşil Perde) teknolojisiyle donatılmış bir stüdyo ortamında üretilmektedir.

Bu platform, alanında uzman kişiler aracılığıyla hizmetinize sunulmuştur. Hem uzaktan eğitim kalitesi, hem de yine çoğu akademisyenlerden oluşan alanında uzman eğitimciler tarafından yürütülen kurslar, yerinizden kıpırdamadan pek çok alanda uzmanlaşmanızı, alacağınız sertifika eğitimleriyle özgeçmişinizi zenginleştirerek iş dünyasında önemli fırsatlar yakalamanızı, bir yabancı dil öğrenmenizi, kurslara gitmeden bir sınava verimli bir hazırlık yapmanızı ya da merak ettiğiniz herhangi bir sorunun yanıtını sanal bir kütüphane gibi oluşturulan bu platformda kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Sizlere bu platform aracılığıyla sunulan bu imkanlar, içerisinde bulunduğumuz çağın zaten çok önemli bir gereksinimidir. Eğitimin duvarlarla sınırlı olmadığı ve olmaması gerektiği fikrinden hareketle, bu platform toplumda her koşuldaki her bir bireyin eğitime yaygın olarak erişimini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Yine, eğitimin ve ihtiyacın sınırlarının olmadığı gerçeğinden yola çıkarak, her bir bireyin eğitim ihtiyacına en ucuz ve en kolay yolla cevap verebilmek üzere giderek daha çok gelişecektir.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Proje Kodu: BSTB-031622.

Kurumsal


Kurumsal Hizmetlerimiz

İleri Eğitim bir çok alanda kurumsal eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerin büyük kısmını sertifikalı mesleki, kariyer ve kişisel gelişim eğitimleri oluşturmaktadır. Kurumsal eğitimlerde örgün ve yerinde eğitim seçenekleri de bulunmaktadır.

Eğitmen Olun


Aramıza katılın

İleri Eğitim Projesinin en büyük özelliklerinden biri paydaşlar ve iş ortaklarının katılımına açık olmasıdır. Aranan en önemli koşul eğitmenin alanında uzman olmasıdır. Eğitmenlik ücretsiz kurslar için gönüllü olarak yapılabildiği gibi ücretli kurslar için gelir ortaklığı modeliyle de yapılabilmektedir.

Öğrenci Yorumları

Rabia Demir
Öğrenci

” Mükemmel bir akademisyen kadrosu harika bir eğitim sizleri tebrik ederim. Kayıt olmadan önce ne kadar doğum koçluğu eğitimi varsa araştırdım. Dernek, vakıf, yurt dışı sertifikalı gibi bir çok seçenekle karşılaştım ama hiç biri güvenilir gelmedi. Burayı bulup sayfasını inceleyince kayıt yaptırmaya karar verdim ama yinede acaba uzaktan eğitim verimli olacak mı diye hep bir tereddüt vardı fakat bu eğitim hayalimin çok ötesine geçti. İyi ki katılmışım. gerçekten bu işin uzmanları müthiş bir eğitim hazırlamış. Herkese tavsiye ederim.“

Suzan Yıldırım
Öğrenci

” Çok profesyonelce hazırlanmış bir eğitim. beklentimin çok üzerinde gerçekten ellerinize sağlık. Kurmuş olduğunuz sistem son derece verimli ve etkileyici. Emeğinize sağlık“

Ömer Tezkan
ÖĞRENCİ

” Uzaktan eğitimin bu kadar iyi olabileceğini düşünmezdim açıkçası sadece sertifikayı almak için kayıt yaptırdım ama karşıma çok keyifli bir ortam ve içerik çıktı. Destek hizmetleri hiç bıkmadan her türlü sorumu yanıtladı. Sitenizi incelediğimde fazla iddialı diye aklımdan geçti ama gerçekten hakkını vermişsiniz“

Çok Aranan Kurslar

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.