İnfertilite (Doğurganlık) Destek Sertifika Programı

Sağlık Profesyonelleri için Kariyer Fırsatı! Gebe kalma şansını arttırmak için beslenmeden yaşam tarzına egzersizden psikolojik motivasyona bilinmesi gereken her şey bu eğitim programında

Sertifikasyon Kurumumuz tarafından yürütülen proje kapsamında gerçekleştirilmektedir.


 
DESTEK HATTI: 0530 071 07 22
     

İleri Eğitim

Herkes için her yerde

İnfertilite (Doğurganlık) Destek Sertifika Programı

İnfertilite (Doğurganlık) Destek Sertifika Programına katılarak geleceğinize yatırım yapın


Kurs Hakkında

Kurs Süresi: Sınırsız
Kurs Ücreti: 1390
Kurs Saati: 92
Kurs Kategorisi: Sertifikalı Mesleki ve Uzmanlık Eğitim Programı
Ödeme Türü: EFT, Havale, Kredi Kartı

 


Kurs Formatı

Eğitim uzaktan eğitim formatında kayıtlı kurs paketi olarak sunulmaktadır. Kayıt ardından 20 dk içinde aktif olur. Ondan sonra istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan erişip tamamlayabilirsiniz.

Kayıt Öncesi ve Kurs Sonu Değerlendirme Formları

Merak Ettikleriniz

Eğitimin Formatı nedir?

Eğitim uzaktan eğitim formatındadır. Kayıtlı kurs paketi şeklinde sunulmaktadır.

Ne zaman katılabilirim?

Hemen şimdi katılabilir ve dersleri almaya başlayabilirsiniz.

Derslerin belli saatleri var mı?

Hayır. Dersleri istediğiniz zaman izleye bilirsiniz.

Cepten veya tabletten izleme imkânı var mı?

Dersler tüm cihazlardan takip edilebilir.

Dersleri İzleme sınırı var mı?

Hayır. Dersleri dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Sınav Formatı nedir?

Çoktan seçmelidir (Test formatındadır)

Sertifika sınavına kaç kere girme hakkım var?

Sertifika sınavına 3 kere girme hakkınız var. 3 hakkınızda da başarısız olursanız kurs ücretsiz olarak tekrar açılır ve kurs tekrarı ardından 3 hak daha tanınır.

Eğitimi belirtilen süreden önce tamamlarsam sertifikayı daha önce alabilir miyim?

Evet. Eğitimi daha kısa sürede tamamlama imkânınız var. Tamamladığımız an sertifikasyon süreci başlar.

Sertifikasyon

Sertifikalar e-devlet hesabınıza tanımlanmaktadır. E-devlet üzerinden sorgulayabilir ve pdf formatında indirebilirsiniz.
Sertifikasyon konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız..

Ne zaman katılabilirim?

Hemen şimdi katılabilir ve dersleri almaya başlayabilirsiniz.

Nasıl kayıt olurum?

Öncelikle siteye üye olmalısınız. Katılmak istediğiniz kursun sayfasında bilgisayarda sağ üstte, mobil cihazlarda aşağı da “ilgili kurslar” altında yer alan mavi “KURSA KATIL” butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidersiniz. Bu sayfada ödeme işleminin tamamlanması ardından başvurunuz yönetici onayına gider. 20 dakika içinde kursunuz açılır.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kredi kartıyla veya EFT/havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Taksit yapılabiliyor mu?

Evet. Kredi kartıyla ödemede 12 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

Örnek Dersler

Doç. Dr. Merlinda Aluş Tokat

Eğitmenler Hakkında

Doç. Dr. Merlinda Aluş Tokat

Trakya Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu 2001 hemşirelik mezunudur. Yüksek lisans ve doktorasını Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesinde Hemşirelik Fakültesi’nde 2001 yılından itibaren görevine devam etmektedir. 2001 yılından beri Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi tarafından yürütülen Doğuma Hazırlık Kursları’nda ve Doğuma Hazırlık Sınıfı Eğitici Eğitimleri’nde eğitici ve kurs yürütücüsü olarak görev almaktadır. 2009 yılında yayınlanan ‘’Anne Babalar İçin Doğuma Hazırlık’’ kitabının yazarlarından olan eğitimci, 2009 yılından doktorasını bitirip 2010 yılından itibaren Doğum ve Kadın Hastalıkları öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir. 2012 yılında ‘’Uluslararası katılımlı 1. Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi’’ ve 2015 yılında ise ‘’Uluslararası Katılımlı 2. Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi’’nin düzenleyicileri arasında yer almaktadır. 2013 yılında HypnoBirthing ve Hypnofertility sertifikası almıştır. 2017 yılının başlarından beri Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği’nde hizmet vermeye başlayan ‘’Gebe Okulu’’nun kurucuları ve eğitimcileri arasında yer almaktadır.

Dr. Sevcan Fata

Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik bölümünden 2011 yılında lisans mezunu olmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 2011-2013 yılları arasında hemşire olarak göreve yapmış, Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi’nde 2013 yılında araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. Hemşire olarak görev yaptığı süreçte Ege Üniversitesi Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği yüksek lisans programını 2014 yılında başarıyla tamamlamıştır. araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamasıyla birlikte doktora eğitimine başlamıştır. Dokuz Eylül Üniversitesi Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği doktora programından “Hipnofertilite felsefesine dayalı verilen eğitimin In Vitro Fertilizasyon tedavisi gören kadınların fertilite hazıroluslukları, kortizol düzeyleri ve gebelik sonuçlarına etkisi” isimli tezi başarıyla tamamlayarak 2019 yılında mezun olmuştur. Fertilite alanında birçok ulusal ve uluslararası kongre, toplantı ve kurslara katılmıştır. Hipnobirthing, Hipnofertilite, Hipnoterapist, Fertilite Yogası, Temel Yoga, Fertilite Masajı ve İnfertilite Hemşireliği sertifikasına sahiptir. Fertilite alanında ulusal ve uluslararası yayınları mevcuttur.Dr.

evinizin rahatlığında kariyer yapın

Kendini geliştirmek, bir meslek edinmek, kariyerini ileri taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı

[course-curriculum id=”23955″]

KURS YORUMLARI

3 yorum "İnfertilite (Doğurganlık) Destek Sertifika Programı"

  1. merhaba infertilite destek programı sertifikası infertil kadınlara yardım edebilmemiz için bizlere nasıl bir yol izlicemizi göstermektedir. teşekkür ederim

  2. Hem toplumun hem sağlık çalışanlarinin doğurganlıkla ilgili bilinmesi gereken önemli noktalar çok güzel vurgulanmış👏👏

Mesaj At

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.