YDS/e-YDS DİLBİLGİSİ (GRAMMAR) TEST PAKETİ


KURSA GİT +

Kimler İçin

Bu test paketi YDS sınavına hazırlanmakta olan herkesin YDS’nin çok önemli bir bölümünü oluşturan YDS dilbilgisi becerilerini ölçmesi adına çok önemlidir. Bunun dışında genel olarak İngilizce dilbilgisi becerilerini ölçmek isteyen herkes bu programa katılmalıdır.

Kazanımlar 

Bu paket 5 adet mini dilbilgisi (grammar) testini içermektedir. Bu testler aracılığıyla edinmiş olduğunuz İngilizce dilbilgisi becerilerini ölçebilir ve eksiklerinizi tespit edebilirsiniz. YDS gibi sınavlara hazırlanmakta olan herkes öncelikle dilbilgisi becerilerini tam olarak edinmek durumundadır çünkü soru türü ne olursa olsun dilbilgisi becerisi tüm başarının temelini oluşturan unsurdur. Dilbilgisine tam olarak hakim olmak demek tüm soru türlerinde hızı ve doğruluğu beraberinde getirecektir. Bu becerinizi bu pakette yer alan 5 mini testle ölçmeniz  ve yapmış olduğunuz her hata için alacağınız geri dönütler eksiklerinizi tamamlamanızda çok önemli oranda katkı sağlayacaktır. Böylelikle YDS/e-YDS’ye yapmış olduğunuz hazırlıkta çok önemli bir kilometre taşı katetmiş olacaksınız.

Program Formatı, Süresi ve Sınavı 

YDS/e-YDS Dilbilgisi (Grammar) Mini Testleri tamamen online olarak interaktif bir şekilde sunulmaktadır. Testlere ücretsiz ve sınırsız olarak erişebilirsiniz. Testlere verdiğiniz her yanıt değerlendirilecek ve test bittiğinde başarı analizinize ulaşabileceksiniz. Vermiş olduğunuz her yanlış cevap için eksiklerinizi gidermenizi sağlayacak görüntülü açıklamaya ulaşabileceksiniz.

Program İçeriği 

YDS Mini Grammar (Dilbilgisi) Testi 1

YDS Mini Grammar (Dilbilgisi) Testi 2

YDS Mini Grammar (Dilbilgisi) Testi 3

YDS Mini Grammar (Dilbilgisi) Testi 4

YDS Mini Grammar (Dilbilgisi) Testi 5


KURSA GİT +

0 responses on "YDS/e-YDS DİLBİLGİSİ (GRAMMAR) TEST PAKETİ"

  Mesaj At

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

  DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

  Bize Katılın

  Uzaktan Eğitimle ilgili ülkemizde ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmek, bu konudaki makaleleri okumak için Uzaktan Eğitim Akademimizi ziyaret edin. AKADEMİ  Mevcut Eğitimlerimiz, iş birliklerimiz ve yeni eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   BLOG

  Sertifika Sorgulama

  © 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
  X
  Tarayıcıyla devam et
  To install tap Ana Ekrana ekle
  Ana Ekrana ekle
  To install tap
  and choose
  Ana Ekrana ekle
  Tarayıcıyla devam et
  To install tap
  and choose
  Ana Ekrana ekle
  Tarayıcıyla devam et
  Tarayıcıyla devam et
  To install tap
  and choose
  Ana Ekrana ekle
  We would like to show you notifications for the latest news and updates.
  Belki sonra
  Bildirimler izin ver