yds-kitap2

GRASP-HAKKINDA

2. baskısını gururla sizlere sunduğumuz GRASP ülkemizde yapılan yeterlilik ve seviye tespit niteliğinde birçok sınav için etkin hazırlık imkânı sunan önemli bir dil bilgisi referans ve test kaynağıdır. Kısa etkili ve amaca yönelik konu anlatımları ile vakit kaybetmeden aradığınız bilgiye ulaşmanızı sağlamasının yanı sıra zengin alıştırma ve testleriyle bilgi düzeyinizi ölçmenizi ve sınav performansınızı kısa sürede yükseltmenizi sağlar. Konu anlatımlarını İngilizce takip etmekte zorlanan sınav adayları için kitap yazarı tarafından hazırlanan Türkçe anlatımlı video desteği sayesinde anlamadığınız veya eksik hissettiğiniz noktalarla ilgili destek alabilirsiniz. GRASP içerdiği üst düzey cloze test, cümle tamamlama ve diğer konu bazlı çoktan seçmeli grammar testleri ile eksiklerinizi hızla giderir. Soru tipleri ve içerikleri hedef sınavlara göre hazırlanmıştır. Preintemediate, intermediate, upperintermediate ve advanced düzeye kadar geniş bir yelpazeye hitap eden GRASP elinizin altında mutlaka bulunması gereken bir kaynaktır.

 

GRASP HEDEF SINAVLAR

008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right YDS
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right LYS 5
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right HAZIRLIK ATLAMA / MUAFİYET / SEVİYE TESPİT / FİNAL SINAVLARI
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right TOEFL
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right IELTS

neden-grasp

008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Sistematik sınav hazırlığı imkânı sağlar. 
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Eksiklerinizi hızlı ve etkili biçimde giderme olanağı sağlar.                  
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Açık ve anlaşılır konu anlatımları sunar.       
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Kaliteli ve hedef sınavlara denk test soruları sunar.  
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Sürekli yararlanılabilecek dil bilgisi  referans kaynağıdır.               
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right İngilizceyle ilgili sorunlarınızda yaşam boyu başvurulabilecek bir kaynağa sahip olmanızı     sağlar.      
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right Her tür yeterlilik sınavına (YDS, LYS 5, HAZIRLIK ATLAMA, HAZIRLIK MUAFİYET) etkin ve hızlı biçimde hazırlanabilmenizi sağlar. 
008006-glossy-black-icon-arrows-arrowhead2-right İngilizce dil bilgisi / grammar konularının tamamını detaylı olarak kapsar.

SATIN AL

yds-kitapbilgi-banner

YDS ADAYLARI

YDS’ye her ne amaçla olursa olsun (tazminat, görevde yükselme, uzman, araştırma görevlisi veya okutman olabilme, lisansüstü eğitim, doçentlik vs.) hazırlanan adaylar için GRASP hızlı ve etkili bir sınav hazırlık kitabı özelliği taşımaktadır.

LYS 5 ADAYLARI

Üniversitelerimizin Yabancı Dil puanı ile alım yapan İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı, Amerikan dili ve edebiyatı, Dil Bilimi, Mütercim tercümanlık gibi bölümlerine hazırlanan tüm adaylar için GRASP önemli ve etkili bir sınav hazırlık kitabı niteliği taşımaktadır.

HAZIRLIK ATLAMA / FİNAL / MUAFİYET / SEVİYE TESPİT SINAVLARI

Üniversitelerimizin çeşitli bölümlerinde okumaya hak kazanarak hazırlık sınıfından muaf olmak isteyen veya halen hazırlık okumakta olup sınavlarında başarılı olmak isteyen öğrenciler GRASP kendilerini geliştirip eksiklerini tamamlayarak başarının yolunu açacak önemli bir kaynaktır.

İNGİLİZCE ÖĞRENEN VE İNGİLİZCESİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYENLER

Yukarıda açıklanan kapsamın ötesinde GRASP içerdiği kuvvetli dil bilgisi/grammar konu anlatımlarıyla İngilizce öğrenen veya İngilizcesini geliştirmek isteyen herkes için güçlü ve etkili bir referans ve alıştırma/test kaynağıdır.

SATIN AL

yds-kitapbilgi-3ner2

1. ADIM

Öncelikle öğrenmek ya da tekrar etmek istediğiniz konuyu anlatım bölümünden detaylı şekilde çalışın. Bu çalışma esnasında İngilizce açıklamaları anlamakta güçlük çekmeniz halinde yazar tarafından hazırlanmış Türkçe video desteğini kullanın.

2. ADIM

Konu çalışmasını bitirdikten sonra öncelikle hemen arkasından gelen klasik tipteki alıştırmaları çözün. Cevapların kontrolü ardından sebebini anlayamadığınız yanlışlarınız için konuya geri dönüp ilgili açıklama ya da açıklamaları dikkatle tekrar okuyun.

3. ADIM

Artık test için hazırız. Cloze test ve cümle tamamlama testlerinden önce her ünitenin en sonunda yer alan konu testlerini (Her konu için 2 adet toplam 100 sorudan oluşur) çözün. Cevaplarınız kontrol edip yanlışlarınızı incelemeniz ardından anlamadığınız noktalar için ilgili konu açıklamalarına geri dönün ve dikkatle okuyun.

4. ADIM

Bu aşamada metin ağırlıklı cloze testleri ve cümle tamamlama testlerini çözün. Bu testleri çözerken sözlük kullanın. Unutmayın ki bir test sorusuna cevap ararken yapısal durum tek başına yeterli değildir. Anlamsal uygunluk test mantığının temelini oluşturur. Bu nedenledir ki genel olarak test çözümlerinde yaptığınız her yanlış bir bilgi eksiliğine bağlı olmayabilir. Çözdüğünüz sorunun metnini anlayamamak en az konu bilgisi eksikliği kadar etkin rol oynar yapılan yanlışlarda. Bu bilgiler ışığında tavsiyemiz GRASP ile çalışırken daima sözlük kullanmanız ve bir yandan konu eksiklerinizi tamamlarken bir yanda da kelime bilginizi arttırmanızdır.

5. ADIM

Konuyu çalışıp sorularımızı çözdük. Hatalarımızı inceleyip düzeltmek için gerekli çalışmaları yaptık. Eğer bu aşamaya kadar kullanmadıysanız, son aşamada mutlaka konunun Türkçe video anlatımlarını bir kez izleyin ve kaçırdığınız yanlış anladığınız bir şey olmadığından emin olun.

NOT: Kitabın sonunda tüm konuları kapsayan karışık testler bulunmaktadır. Konu eksikleriniz giderdikten veya bilmediğiniz konuları çalışmayı tamamladıktan sonra bu testleri çözün. Karşılaştığınız sorunlar ve hatalarınız için konu açıklamalarına geri dönün veya ilgili video desteğini kullanın.

yds-video-destek

GRASP SATIN ALANLARA 199 TL DEĞERİNDE YDS MEGA ONLINE KURS TEST PAKETİ HEDİYE EDİLMEKTEDİR. VİDEO DERSLER KİTAPTA YER ALAN KONULARA PARALEL ANLATILMIŞTIR. ONLINE DERSLER KİTAPTAN RAHATLIKLA TAKİP EDİLEBİLMEKTEDİR. VİDEO DERSLERDE KONULAR TÜRKÇE AÇIKLAMALI OLARAK ANLATILMAKTADIR.

ÖRNEK ONLINE YDS DERSİ


 

KURS PAKETİNİ İNCELE + KİTABI SATIN AL

yds-kitap-sorular

Kitabı satın almak için siteye üye olmak gerekiyor mu?

Evet. Üyelik işleme 1 dakika içinde yapılabilmektedir.

Kitabın ücreti nedir neleri kapsar?

Kitabın ücreti 49TLdır. Ana kitap ve cevap kitapçığına karşılık ödenecek bedeldir. İki kitabın toplam sayfa sayısı 500dür. Ayrıca 199 TL değerinde Online YDS KURS & TEST Paketi fiyata dahildir.

Online YDS Kurs paketini nasıl kullanabilirim?

Kitabı satın almanız ardından YDS Mega Kurs Test paketi ücretsiz olarak kullanımınıza açılacaktır.

Kitapta bir basım hatası veya herhangi bir eksiklik olduğu takdirde ne yapmalıyım?

Bu gibi durumlarda kusurlu kitabı bize göndermeniz gerekmektedir. Kitap elimize ulaşıp kusurunun onaylanması ardından yenisi size gönderilecektir.

Video derslerine erişim için ayrıca ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Kitabı satın alan kişilere video destek hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Evet. Kargo ücreti fiyata dâhil değildir.

Kitap elime ne zaman ulaşır?

Kitap mesai günleri içinde sipariş verildiği takdirde bulunduğunuz yere göre 2-3 gün içinde size teslim edilecektir.

Tüm konuların video dersleri mevcut mu?

Evet. Kitapta yer alan konuların tamamının Türkçe anlatımlı video derslerini takip edebilirsiniz.

 

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.