YDS EDİLGEN YAPILAR/PASSIVE


KURSA GİT +

Kimler İçin 

YDS hazırlığı yapan ya da İngilizce öğrenmek isteyen herkesin temel dilbilgisi becerileri edinmek adına mutlaka alması gereken bir eğitimdir.

Kazanımlar 

Edilgen yapılar YDS gibi akademik sınavlarda sıklıkla karşılaşılan yapılardır. Bilindiği üzere akademik dilde aktif yapılardansa edilgen yapılar daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle YDSde her soru tipinde edilgen yapılarla karşılaşmak mümkündür. Edilgen yapılar temel tümce bilgisinin çok önemli bir parçasıdır. Bu yapılara hakim olmak demek herhangi bir soru türünde yanıtı daha kolay, daha doğru ve çok daha hızlı çözümleyebilmek demektir.

YDS dışında başka bir İngilizce sınavına hazırlanmak isteyen ya da temel dilbilgisi becerisi edinmek isteyen herkes için bu eğitim çok önemlidir. Özellikle akademik dilde tümce oluşturmanın temeli edilgen yapılara hakim olmakla mümkün olacaktır. Bu nedenle bu eğitim İngilizce temel dilbigisi becerisi için oldukça gerekli bir eğitimdir.

Program Formatı, Süresi ve Sınavı

YDS EDİLGEN YAPILAR/PASSIVE dersi tamamen uzaktan eğitim formatında verilmektedir. Dersler tamamen internet ortamında gerçekleşmektedir. Programa istediğiniz an başlayabilirsiniz. Dersleri kurs süresi boyunca istediğiniz kadar tekrar izleme imkanı bulunmaktadır. Eğitimin kayıt olma anından itibaren 6 ay içinde tamamlanması gerekmektedir.

Kurs Materyali

Kursu takip etmek için gereken materyalleri kayıt ardından kurs izleme panelinde yer alan materyal kısmından indirebilirsiniz. Bu materyaller için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Program İçeriği

3.1. Passive Form

3.2. Passive Use

3.3. The Use of By and With in the Passive

3.4. Personal-Impersonal Construction

3.5. Passive Questions

3.6. The Use of Verbs Such As See, Watch, Hear in the Passive

3.7. Passive with Let

3.8. Present and Past Participles

3.9. Stative Passive

3.10 Passive with Get

3.11. Causatives


KURSA GİT +

0 responses on "YDS EDİLGEN YAPILAR/PASSIVE"

  Mesaj At

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

  DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

  Bize Katılın

  Uzaktan Eğitimle ilgili ülkemizde ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmek, bu konudaki makaleleri okumak için Uzaktan Eğitim Akademimizi ziyaret edin. AKADEMİ  Mevcut Eğitimlerimiz, iş birliklerimiz ve yeni eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   BLOG

  Sertifika Sorgulama

  © 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
  X