TEMEL İNGİLİZCE – SURVIVAL ENGLISH


KURSA GİT +

Kimler İçin

Bu eğitim İngilizce ile ilgilenen, bu dili herhangi bir nedenle öğrenme gereksinimi duyan herkes için gerekli ve faydalıdır. Yine herhangi bir nedenle yurt dışına çıkmak isteyen fakat İngilizce konuşamayan ya da konuşma becerisi olup yeterince cesarete sahip olmayan herkes için oldukça faydalı olacaktır.

Kazanımlar 

İngilizce, herkes tarafından çok iyi bilindiği üzere, yalnızca Birleşik Milletler ya da Birleşik Krallıkta değil tüm dünyada kabul görmüş ve konuşulan evrensel dildir. Bu nedenle dünyanın neresine giderseniz gidin, İngilizceyi temel düzeyde bile olsa konuşabiliyor olmak hayat kurtarıcı olacaktır. Bu eğitimle, Amerika ya da İngiltere’ye ilk defa gidecek olan kişiler ya da yurt dışına çıkacak olan kişiler eğitimci Yard. Doç. Dr. Wayne Trotman’dan hem çok önemli bilgiler ve ipuçları edinmiş, hem de oraya gittiklerinde mutlaka kullanmak zorunda kalacakları hayat kurtarıcı olacak yapıları öğrenmiş olacaklar. Bunun yanı sıra bu eğitim, bu dili ileri düzeyde öğrenecek olan kişiler için çok önemli bir temel oluşturacaktır.

Program Formatı, Süresi ve Sınavı 

Dersler tamamen uzaktan eğitim formatında ve internet üzerinden verilmektedir. Programa istediğiniz an başlayabilir ve sınırsız olarak derslere erişebilirsiniz. Bu program tamamen ücretsizdir.

Kurs Materyali

Kursu takip etmek için gereken materyalleri kayıt ardından kurs izleme panelinde yer alan materyal kısmından indirebilirsiniz. Bu materyaller için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Ders İçeriği 

DERS 1 – TEMEL İNGİLİZCE – SURVIVAL ENGLISH


KURSA GİT +

 

0 responses on "TEMEL İNGİLİZCE – SURVIVAL ENGLISH"

  Mesaj At

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

  DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

  Bize Katılın

  Uzaktan Eğitimle ilgili ülkemizde ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmek, bu konudaki makaleleri okumak için Uzaktan Eğitim Akademimizi ziyaret edin. AKADEMİ  Mevcut Eğitimlerimiz, iş birliklerimiz ve yeni eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   BLOG

  Sertifika Sorgulama

  © 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
  X
  En güncel eğitimler ve hatırlatmalar için size bildirim göndermek istiyoruz. We would like to show you notifications for the latest news and updates.
  Belki sonra
  Bildirimler izin ver