HAMİLE YOGA VE PLATES EGZESİZ PROGRAMI

Yoga ve Pilates ile daha rahat ve sağlıklı bir gebelik süreci geçirmek için katılın

merak ettikleriniz

Eğitimin Formatı nedir?

Eğitimin tamamı online formattadır. Kayıtlı egzersiz paketi şeklinde sunulmaktadır. 

Ne zaman katılabilirim?

Hemen şimdi katılabilir ve egzersize başlayabilirsiniz.

Derslerin belli saatleri var mı?

Hayır. Dersleri istediğiniz zaman izleye bilirsiniz.

Cepten veya tabletten izleme imkânı var mı?

Dersler tüm cihazlardan takip edilebilir.

Dersleri İzleme sınırı var mı?

Hayır. Dersleri dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Nasıl kayıt olurum?

Öncelikle siteye üye olmalısınız. Katılmak istediğiniz kursun sayfasında bilgisayarda sağ üstte, mobil cihazlarda aşağı da “ilgili kurslar” altında yer alan mavi “KURSA KATIL” butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidersiniz. Bu sayfada ödeme işleminin tamamlanması ardından başvurunuz yönetici onayına gider. 30 ila 60 dakika arasında kursunuz açılır. Daha kısa sürede açılmasını “Canlı Destek’ten” talep edebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kredi kartıyla veya EFT/havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Taksit yapılabiliyor mu?

Evet. Kredi kartıyla ödemede 9 taksite kadar taksitlendirme yapabilirsiniz.

örnek dersler
HAMİLE YOGA VE PLATES GİRİŞ VE ISINMA
HAMİLE YOGA - ÜST BEDEN RAHATLATMA
BACAK HAREKETLERİ - VARİS ÖNLEME
eğitim hakkında

Nedir

Hamilelik yogası standart yoga uygulamalarından farklı olarak gebeler için tasarlanmış egzersiz grubunu kapsar. Bu egzersizler gebeyi hem fiziksel hem de duygusal olarak desteklemeyi amaçlar ve uygulama doktor izniyle ancak gebeliğin 4. Ayından sonra uygulana bilir.

Hamilelik platesi gebeyi doğum sürecinde temel de fiziksel olarak desteklemek ve özellikle gebelikte sorun yaşanan kas gruplarını güçlendirmek ve rahatlatmak adına tasarlanmış pilates türüdür.

Faydaları

Hamilelik yogası ve pilatesi doğru uygulandığında gebeyi güçlendirir, zihinsel dinginlik sağlar, doğum konusundaki kaygıları gidererek özgüveni arttırır ve doğum sürecinde gebenin karşılaşması olası fiziksel ve zihinsel sorunların daha kolay aşılmasını sağlar. Ayrıca Yoga ve Pilates uygulaması gebenin normal doğum yapma şansını arttırdığı gibi normal doğumun daha rahat gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Başlarken

Yoga ve/veya pilates desteği almaya karar veren gebe bu hizmeti mutlaka bu alanda özel eğitim almış sertifikalı bir profesyonelden almalıdır. Doktorun onayı ardından başlanmalı ve uygulama esnasında zorlanma veya herhangi bir sıkıntı hissedilmesi halinde uygulamaya derhal son verilmelidir.

Yoga ve Plates

Bu iki uygulamanın kesiştiği birçok noktanın olduğunu öncelikle belirtmek gerekir. Yoga ve Plilatesi birbirinden ayıran en bariz fark ise yoga daha çok esneklik kazandırma, nefes kontrolü ve rahatlatmaya odaklanırken pilates güçlendirme, kas gelişimi ve dayanıklığı arttırmaya odaklanır. Hamilelik esnasında yapılan yoga ve pilates egzersizleri son derece kontrollü ve standart uygulamalara göre daha yavaş hareketlerden oluşur. Hareket temposu açısından bakıldığında hamilelere yaptırılan yoga hamile pilatesine göre daha yavaştır. Hamilelik pilatesi biraz daha tempolu ve seri hareketler içerir ve yoga dan farklı olarak pilates topu, pilates bantı gibi araçlar kullanıla bilir. 

Program Oluşturma

Online Programımız Yoga ve Pilates egzersiz gruplarından oluşan hibrid bir programdır. Programa kayıt olmanız ardından hocamızın program önerilerini görebileceksiniz bu programlar dönüşümlü olarak belirtilen sıklıklarla uygulana bilir veya hareket gruplarından yaşadığınız sorunlara göre hareket seçerek kendiniz bir program oluştura bilirsiniz.

EĞİTMENLER
özellikler
KATEGORİ

Sağlık

TEKNOLOJİ

Greenbox (Yeşilperde) Stüdyo, Görüntü ve Ses opsiyonel HD. Tüm cihazlarla uyumlu.

DERS SAYISI

Eğitim 50 dersten oluşmaktadır.

SÜRE

Sınırsız

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Seçenek 1- Kredi Kartı ile
650 TL Seçenek 2- EFT/HAVALE ile 650 TL

evinizin rahatlığında SAĞLIKLI GEBELİK İÇİN

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

KURS ARA

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.