KULLANIM ŞARTLARI

ileriegitim.com internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi, dökümanı ya da içeriği kullanmanız, aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

ileriegitim.com internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel ve işitsel unsurların ve bunların düzenlemelerinin telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd. Sti’ne ne aittir.

ileriegitim.com internet sitesinde bulunan, satışa ya da ziyaretçilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulan hiçbir materyal veya bilgi, İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd.’nin yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz. ileriegitim.com internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde, yazılı izin alınmadıkça kullanılamaz. Yazılı izin alınarak yapılan alıntılarda kaynak göstermek zorunludur. Aksine hareketler hukuki ve ceza-i sorumluluğu gerektirir. İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ileriegitim.com internet sitesinde, İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd.’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans bulunabilir. İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd., ileriegitim.com site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web siteleri için de geçerlidir.

ileriegitim.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan . İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd. sorumlu değildir. İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd.’nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd.’nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

ileriegitim.com, internet sitesinde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Bu reklam ve promosyonların içerikleri hakkındaki sorumluluklar, reklam veya promosyon sahiplerindedir; İleri Eğitim Teknolojileri Ar-Ge Ltd. bu reklam ve promosyonlarla ilgili olarak sorumluluk kabul etmez.

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.