İDARİ YARGI – BORÇLAR HUKUKU DERS PAKETİ


KURSA GİT +

Kimler İçin ve Kazanımlar 

Bu program İdari Yargı Hakimlik sınavına hazırlanan adaylar için hazırlanmış bir ders paketidir. Bu sınava hazırlanan adaylar bu ders ile ilgili eksiklerini gidermek ve sınava tam olarak hazırlanmak için bu eğitimi mutlaka almalıdırlar. Bunun yanı sıra KPSS gibi diğer sınavlara hazırlanan adaylar için de bu eğitim çok faydalı olacaktır. Tüm bunların dışında Hukuk öğrencileri, hukuk sınavlarına hazırlanan diğer öğrenci ya da adaylar için Borçlar Hukuku Ders Paketi çok önemli katkı sağlayacaktır.

Borçlar Hukuku Ders Paketi zengin ve kapsamlı bir içerikten oluşmaktadır. Eğitim, alanında uzman eğitimci Soner DALKIRAN tarafından verilmektedir.  Yalnızca İdari Yargı Hakimlik sınavına hazırlanan adaylar değil, hukuk alanında eğitim alan, sınavlara hazırlanan herkes bu eğitimden maksimum düzeyde yararlanabilecektir.

Program Formatı, Süresi ve Sınavı 

BORÇLAR HUKUKU DERS PAKETİ tamamen uzaktan eğitim formatında verilmektedir. Dersler tamamen internet ortamında gerçekleşmektedir. Programa istediğiniz an başlayabilirsiniz. Kayıt olma anından itibaren 3 ay içinde eğitimin tamamlanması gerekmektedir.

Kurs Materyali  

Kursu takip etmek için gereken materyaller panel üzerinden indirilebilir. Bu bölümde her ders için gerekli güncel ders notları PDF olarak yer almakta ve edinmek için kayıttan hemen sonra yalnızca linke tıklamanız yeterli olacak ve bunun için ekstra bir ücret ödenmeyecektir.

Ders İçeriği 

Bu paket toplam 21 ders videosundan oluşmaktadır.


KURSA GİT +

 

0 responses on "İDARİ YARGI - BORÇLAR HUKUKU DERS PAKETİ"

  Mesaj At

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

  DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

  Bize Katılın

  Uzaktan Eğitimle ilgili ülkemizde ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmek, bu konudaki makaleleri okumak için Uzaktan Eğitim Akademimizi ziyaret edin. AKADEMİ  Mevcut Eğitimlerimiz, iş birliklerimiz ve yeni eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   BLOG

  Sertifika Sorgulama

  © 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
  X