HİZMETLER

Sizin için neler yapabiliriz

İLERİ EĞİTİM

İleri Eğitim geniş tabanlı katılımı esas alan bir TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projesidir. Ar-ge faaliyetlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (DEPARK) sürdüren İleri Eğitim Teknolojileri Ltd. projeye kurumsal ve bireysel katılımcıları davet etmeye devam ediyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler ve özel sektör kuruluşları projeye iştirakçi olarak katılıp gönüllü ve/veya ücretli eğitim faaliyetlerinde bulunabiliyor.

AR-GE

ileri Eğitim Teknolojileri Ltd Şirketinin temel ar-ge alanı uzaktan eğitim teknolojileridir. Gelişmiş ülkelerle kıyaslandığında ülkemizde uzaktan eğitimin oranı örgün öğretime göre çok gerilerde kalmaktadır. İleri Eğitim uzaktan eğitim alanında var olan boşluğu doldurarak bu alanda yapılan teknoloji geliştirme çalışmalarına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

SOSYAL SORUMLULUK

İleri Eğitim yaşam boyu öğrenme odaklı yaklaşımıyla kullanıcılarına düşük maliyetli eğitimlerin yanı sıra ücretsiz eğitimler sunmaktadır. Gönüllü katılımcıların profesyonel prodüksiyon ekipleri ile yaptığı eğitim faaliyetleri ile platform her geçen gün daha fazla büyümektedir. İleri eğitim gönüllüsü kurum ve bireyler toplumumuzda ihtiyaç duyulan yüzlerce konuda uzaktan eğitim içeriği üretmeye devam etmektedir. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan teknik, lojistik ve bilimsel destek proje kapsamında İleri Eğitim uzmanları tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

TANITIM VİDEOSU

SOSYAL MEDYA

[facebook-page-plugin href="pages/%C4%B0leri-E%C4%9Fitim/702038596581874" width="400" height="400" cover="true" facepile="true" posts="false" cta="false" small="false" adapt="true" ]

EĞİTMEN OLUN

İleri Eğitime uzmanlık alanınız veya alanlarınızda ücretli veya ücretsiz eğitim vermek için katılabilirsiniz. Stüdyo ve post-prodüksiyon desteği İleri Eğitim Teknolojileri Ltd tarafından sağlanmaktadır. Ücretli olarak yayınlanmasını istediğiniz eğitimler için gelir paylaşımı modeli uygulanmaktadır. Ücretsiz olarak yayınlanmasını istediğiniz eğitimler için sizden hiç bir bedel talep edilmemektedir. Tüm kurslar için kurumsal veya bireysel eğitmenlerin bilgileri proje iştirakçisi olarak yayınlanmaktadır.

EĞİTMEN OLUN

En Çok Arananlar

İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

Sertifika Sorgulama

KURS ARA

© 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.