UZMANLIĞINIZI GELİRE DÖNÜŞTÜRÜN

Siz de Eğitmenler ailemize katılın. İleri Eğitim platformunda ücretli kurslarınızı yayınlayıp gelir elde edebilirsiniz veya uzmanlık alanında ücretsiz içeriklerinizi yayınlayıp milyonların eğitimine katkı yapabilirsiniz. İleri Eğitim bir TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge projesi Ürünüdür

SİZİ HEMEN ARAYALIM!

Bu formu doldurarak Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası koşullarını kabul ediyorum.

 • Uzman Kadro

  İleri Eğitim platformunda yer alan uzaktan eğitim ve örgün eğitim programları alanlarında uzman akademisyen ve eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir

 • UZAKTAN EĞİTİM

  İleri Eğitim tarafından yayınlanan uzaktan eğitim programları ileri eğitim stüdyolarında üretilmektedir ve postprodüksiyonu ileri eğitim teknik ekibi tarafından yapılmaktadır

 • AR-GE

  ileri Eğitim uzaktan eğitim teknolojileri ve eğitim programları alanında faaliyet gösteren bir araştırma geliştirme kuruluşudur

 • ZENGİN İÇERİK

  İleri Eğitim eğitim programları ve çeşitliliği açısından ülkemizin en büyük portalıdır. İleri Eğitim paydaş ve iştirakçileri her geçen gün artmakta ve buna paralel olarak içerik portföyü hızla büyümektedir

 • HAYAT BOYU ÖĞRENME

  ileri Eğitimin temel misyonu zaman ve mekan kısıtı gözetmeden sunduğu uzaktan ve örgün eğitim hizmetleriyle hayat boyu öğrenme kapsamında güçlü ve dinamik bir yapı oluşturmaktır

 • İŞBİRLİKLERİ

  ileri Eğitim ülkemizin seçkin kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler, özel sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar ile eğitim alanında işbirliği yapmaktadır.

BİLGİNİ EĞİTİME DÖNÜŞTÜR

our-process-image

İleri Eğitim platformunda eğitimler video ders paketleri halinde sunulmaktadır. Uzmanlık alanınızda oluşturacağınız ders videolarının post-prodüksiyonu ücretsiz olarak yapılır ve eğitiminiz yayınlanır.

ÇOK KOLAY

our-process-image

Günümüz teknolojisinin geldiği noktada video içerik üretmek çok kolaylaşmıştır. Makul bir görüntü ve ses kalitesiyle oluşturduğunuz eğitim videolarınız ileri eğitim platformunda sizin için yeni bir gelir kaynağına dönüşür.

SINIRSIZ SEÇENEK

our-process-image

ileri Eğitimde alan sınırı yoktur. Sağlıktan spora, üniversite hazırlıktan hukuğa, görsel sanatlardan el sanatlarına kadar yüzlerce alanda eğitim verilebilmektedir.

BİZ KİMİZ

İleri Eğitim TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Projesi Ürünüdür

TEKNOLOJİ VE EĞİTİMİN BULUŞMASI

İleriEğitim bir çok alanda ücretsiz ve düşük maliyetli kurslar sunan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı projesi kapsamında oluşturulmuş bir eğitim platformudur.

İleri Eğitim platformunun ana işlevi zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldıracak şekilde eğitim imkanlarının büyük kitleler ile buluşmasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken oluşturulan büyük portaldaki eğitim çeşitliliği ve kullanıcı yoğunluğu eğitim hizmetlerinin son derece uygun maliyetlerle veya ücretsiz olarak sunulabilmesine imkan vermektedir.

İleri Eğitim sürekli eğitim ve hayat boyu öğrenme çerçevesinde eğitim kalitesinden ödün vermeden her geçen gün büyüyen son derece dinamik bir eğitim portalıdır.

İleri eğitim asenkron (paket halinde hazırlanmış online eğitimler) ve senkron (internet üzerinden canlı eğitimler) uzaktan eğitim teknolojileri alanında ülkemizin lider kuruluşudur. Uzaktan eğitim alanında ar-ge faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Güçlü teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosuyla kullanıcılarına sunduğu hizmet kalitesi uluslararası standartlardadır.

ileri eğitimin diğer bir odak noktası etkinliği ve verimliliği üst düzeyde uzaktan eğitim içerikleri üretimidir. Bu amaçla oluşturduğu yeşil perde (Greenbox) stüdyolarında bir çok farklı alanda üst düzey teknoloji kullanarak içerik üretmektedir.

Sürekli eğitim ve hayat boyu öğrenmeye destek olmak için faaliyetlerini her geçen gün arttıran ileri eğitim platformu bu kapsamda özellikle üniversitelerle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, dernek ve vakıflarla işbirliğine giderek sosyal fayda odaklı eğitim programları organize etmektedir.

İşbirliği yapılan kurumlarla birlikte üretilen içerikler platform üzerinde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

İLERİ EĞİTİMİ KEŞFEDİN

2000
ONLINE DERS +

İleri Eğitim Platformunda 2000'nin üzerinde ders videosu yer alıyor ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor

100
EĞİTMEN +

İleri Eğitim Platformunda 100'ün üzerinde eğitmenin kursları yayınlanıyor ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor

10000
ÖĞRENCİ +

İleri Eğitim Platformunda 10000'nin üzerinde öğrenci kurs alıyor ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor

25000
TAKİPÇİ +

İleri Eğitim bülten ve haberlerini 25000'den fazla kişi takip ediyor ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor

EĞİTMENLİK

İleri Eğitime aşağıda belirtilen kapsamların bir veya daha fazlasında katılabilirsiniz.

 • KATILIM

  İleri Eğitim platformu katılımcıları TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı proje iştirakçisi kapsamında değerlendirilmektedir. Katılımcılardan hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir.

 • DESTEK

  İleri Eğitim katılımcılarına içerik üretimi konusunda gereken tüm desteği sağlamaktadır. Bu kapsamda talep halinde stüdyo ve post-prodüksüyon desteği ücretsiz sağlanmaktadır.

 • İÇERİK

  Türkiyenin neresinde olursanız olun ileri eğitime katılabilirsiniz. İnternet erişiminizin olması yeterlidir. İçerik oluşturma konusunda sizi adım adım yönlendiriyoruz.

 • team_foto
  KURUMSAL EĞİTMEN
  ÜCRETLİ

  İleri Eğitime kurumsal olarak katılıp eğitmenleriniz tarafından ileri eğitim desteğiyle üretilecek eğitimleri hedef kitlelere ulaştırabilirsiniz. Eğitimlerden elde edilen gelir ortaklığı modeli çerçevesinde düzenli olarak eğitim sahibi kuruma aktarılır.

  HEMEN BAŞVUR
  team_foto
  KURUMSAL EĞİTMEN
  GÖNÜLLÜ

  Bir TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-ge projesi ürünü olan İleri Eğitimde uzmanlık alanınızda üreteceğiniz içerikler ücretsiz olarak yayınlanıp geniş kitlelelere ulaşması sağlanır. Bu eğitimler sosyal sorumluluk odaklıdır.

  HEMEN BAŞVUR
  team_foto
  BİREYSEL EĞİTMEN
  ÜCRETLİ

  İleri Eğitim her alandan bireylerin katılımına açıktır. Uzmanı olduğunuz alanda ürettiğiniz eğitim platformda yayınlanır ve elde edilen gelir ortaklık çerçevesinde düzenli olarak eğitim sahibine aktarılır.İçerik kullanımı telif hakları güvencesindedir.

  HEMEN BAŞVUR
  team_foto
  BİREYSEL EĞİTMEN
  GÖNÜLLÜ

  Bir TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-ge projesi ürünü olan İleri Eğitimde gönüllü iştirakçi bireylerin ürettiği eğitimler alan sınırı olmaksızın yayınlanarak hedef kitlelere ulaştırılır. Bu kapsamdaki eğitimler sosyal sorumluluk odaklıdır.

  HEMEN BAŞVUR

UZAKTAN EĞİTİM AKADEMİSİ

Eğitmenlerimize İçerik Üretimi Konusunda Destek Oluyoruz

Blog Image

UZAKTAN EĞİTİM İÇERİĞİNİZİ NASIL GELİŞTİRİRSİNİZ?

İçerik kraldır ve bu kural uzaktan eğitim içeriğinize de yansır. Fakat, yine de, muhteşem bir içerik uzaktan eğitim kursunuzu ...

DAHA FAZLA
Blog Image

GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA UZAKTAN EĞİTİMİN 10 BÜYÜK AVANTAJI

Ülkemizde hızla yaygınlaşan uzaktan eğitimin örgün eğitime göre çok büyük avantajları var. Hızla gelişen teknoloji günümüzde eğitim ...

DAHA FAZLA
Blog Image

ONLINE KURS İÇERİĞİ OLUŞTURMAYA NEREDEN BAŞLAMALI?

Hevesli eğitimciler için en yaygın engellerden biri de ne öğretileceği fikrini yakalamak ve sonra online içerik oluşturmaya başlamaktır ...

Daha Fazla

İLERİ EĞİTİM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN

Sitemizin ana sayfasını ziyaret edip tüm kurslar ve faaliyetler ile ilgili detaylı kataloğa ulaşabilirsiniz

İLERİEGİTİM ANA SAYFA İLERİ EĞİTİM HAKKINDA +

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğitmenlik hakkında sıkça sorulan soruların cevapları

Q: EĞİTMEN OLABİLMEK İÇİN ÖĞRETMEN OLMAM ŞART MI?

A: Hayır. İleri eğitim platformunda eğitmenlik yapabilmeniz için eğitimini vereceğeniz alanın uzmanı olmanız yeterlidir. Mühendis, doktor, avukat, teknisyen, finans uzmanı, işletmeci, sporcu, müzisyen, iş adamı veya ev hanımı olmanız eğitim vermenize engel değildir.

Q: ZATEN BİR İŞİM VAR YİNE DE EĞİTMENLİK YAPABİLİRMİYİM?

A: Evet. İşinizin olması eğitmenliğe engel değildir. Oluşturacağınız içerik eğitim paketi olarak yayınlanacak ve size düşen sadece eğitimizin satışlarını ve geri dönüşleri takip etmek olacak.

Q: TELİF HAKLARI NASIL DÜZENLENİYOR?

A: Oluşturduğunuz online eğitim içeriği ileri eğitim platformunda yayınlanmadan önce 3 yıllık telif hakkı sözleşmesi imzalanır. Bu süre sonunda içeriğinizin yayından kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İleri eğitim içeriklerin sadece yayın hakkını kullanmaktadır.

Q: OLUŞTURDUĞUM KURSU BAŞKA YERDE YAYINLAYABİLİRMİYİM?

A: Hayır. İleri eğitim platformunda daha önce başka yerde yayınlanmış veya oluşturulması ardından farklı mecralarda yayınlanması planlanan içerikler kabul edilmemektedir.

Q: SATIŞLARI NASIL TAKİP EDERİM?

A: İleri Eğitim platformuna eğitmen olarak kaydınız yapılması ardından satışlarınızı takip edebilirsiniz.

Q: ÜCRETLENDİRME NASIL YAPILIYOR?

A: İleri Eğitim katılımcı kapsamında yayınlanan eğitimler için gelir ortaklığı modelini uygulamaktadır.

BİZE ULAŞIN

Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş yapacak

ADRES

Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi Mithatpaşa Caddesi No: 56/20 (Adres No: 2252257106)

Depark Sağlık Teknopark Nar Gurup Kuluçka Binaları Ofis P5/D, Balçova, İZMİR

MERKEZ

Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı Yerleşkesi

Balçova, İZMİR

TELEFON

Telefon Numarası: 0530 0710722

E-posta

Destek: ileriegitimtr@gmail.com

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK UZAKTAN EĞİTİM PLATFORMUNU KEŞFEDİN

Eğitmenlik başvurunuzu tamamladıysanız daha fazlasını görme vakti geldi!