BİLGİSAYAR DONANIM KURSU


KURSA GİT +

Kimler İçin 

Bu kursa katılım için herhangi bir koşul ya da gereksinim yoktur. Bu kursa bilgisayar donanımı konusunda uzmanlaşmak isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecektir.

Kazanımlar 

Bu kursu alan kişi bilgisayar parçaları ve bu parçaların nasıl çalıştıkları, ne işe yaradıkları konusunda detaylı bilgi edinmiş olacak ve böylelikle bu konuda uzmanlaşmış olacaklardır. Bu kazanımla birlikte kişiler isterlerse bunu günlük yaşamlarında, isterlerse mesleklerinde kullanabilirler.

Program Formatı, Süresi ve Sınavı

Bilgisayar Donanım Kursu tamamen uzaktan eğitim formatında verilmektedir. Dersler tamamen internet ortamında gerçekleşmektedir. Programa istediğiniz an ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Kursa erişim süresi sınırsızdır. Bu kurs için herhangi bir sınav söz konusu değildir.

Kurs Materyali

Kursu takip etmek için gereken materyalleri kayıt ardından panel üzerinden indirebilirsiniz. Bu materyaller için ayrıca bir ödeme yapmanız gerekmemektedir.

Program içeriği

DERS 1 – BİLGİSAYAR DONANIM BİLGİSİ

Bilgisayar hangi parçalardan oluşur? Bu parçalar ne işe yarar?


KURSA GİT +

0 responses on "BİLGİSAYAR DONANIM KURSU"

  Mesaj At

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  İLERİ EĞİTİM BİR TC. BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE PROJESİ ÜRÜNÜDÜR

  DESTEK HATTI: 0530 071 07 22

  Bize Katılın

  Uzaktan Eğitimle ilgili ülkemizde ve dünyadaki güncel gelişmeleri takip etmek, bu konudaki makaleleri okumak için Uzaktan Eğitim Akademimizi ziyaret edin. AKADEMİ  Mevcut Eğitimlerimiz, iş birliklerimiz ve yeni eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

   BLOG

  Sertifika Sorgulama

  © 2015 ileriegitim.com. Tüm Hakları Saklıdır.
  X